Certyfikaty i patenty

Potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych wyrobów oraz całego procesu produkcji, a także najwyższego standardu obsługi klientów na każdym etapie współpracy są uzyskane certyfikaty ISO przede wszystkim ISO TS 16949 i ISO 14001.


Certyfikat ISO 9001:2015

Wszystkie procesy, w tym badania, produkcja i dostawy funkcjonują w firmie Stomilex w oparciu o System Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy procesowej ISO 9001:2009.


Certyfikat IATF 16949

IATF 16949 jest specyfikacją techniczną ISO, która ujednolica istniejące amerykańskie, niemieckie, francuskie i włoskie normy systemów jakości w branży motoryzacyjnej. W przypadku Stomilex określa wymagania wobec systemu jakości dla wyrobów z zakresu produkcji w przemyśle motoryzacyjnym.

Posiadanie tego certyfikatu jest dowodem najwyższej jakości oferowanych przez Stomilex produktów, usług i procesów w firmie.


Certyfikat ISO 14001

Standard ISO 14001 jest stosowany w zarządzaniu środowiskiem – mającym na celu minimalizowanie działań firmy, które niekorzystnie wpływają na stan środowiska zarówno naturalnego jak i pracy.

 

 


Patent na wynalazek pt. sposób bezwiórowego wykonywania otworów

Firma STOMILEX opracowała innowacyjny proces technologiczny, i wprowadziła na rynek usługę kompleksowej, bezwiórowej obróbki cienkościennych wyrobów metalowych. Proces stworzony w oparciu o innowacyjną technologię wyrobów wierconych metodą wiercenia termicznego Flow-drill został objęty ochroną patentową o nr 231833, a powstałe know-how stanowi wyłączną własność Wnioskodawcy.

Komentarze są wyłączone.