Obszary działalności


Od 15 lat zajmujemy się profesjonalną obróbką metali, m.in. poprzez cięcie laserowe lub gięcie i inne prace na maszynach CNC. Dzięki naszemu doświadczeniu i najnowszym technologiom zapewniamy niezwykle precyzyjne i szybkie obróbki wszelkich blach, profili czy rur. Zajmujemy się także produkcją wyrobów gumowo-metalowych wykorzystywanych w kolejnictwie, rolnictwie czy motoryzacji.

Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. tworzenie elementów wykorzystywanych w pojazdach, czy produkcję części używanych w różnych obiektach budowlanych. Ponadto, nasze produkty znajdują zastosowanie w maszynach i różnych specjalistycznych urządzeniach, a także wspaniale sprawdzają się jako bezpieczne elementy konstrukcji budowlanych oraz są niezbędne w budowie domów czy bloków. Z naszych usług korzystały również firmy działające w obszarach przemysłu metalowego. Jesteśmy elastyczni w kontekście podejścia do wymagań i potrzeb klientów, dlatego zajmujemy się także innymi, niestandardowymi projektami.

Z naszych usług korzystało wiele firm z całego świata. Sprawdź lepiej obszary działalności, w których wykonywaliśmy profesjonalne obróbki. Skontaktuj się z nami a razem stworzymy odpowiadający Twoim potrzebom i wymaganiom wyjątkowy projekt.

Komentarze są wyłączone.